טיפולים קוסמטיים

אילו טיפולים מתבצעים במרכז הקוסמטיקה

אילו טיפולים מתבצעים במרכז הקוסמטיקה

טיפולי פנים לנשים וגברים

השלבים לטיפול הפנים הקלאסי כולל ניקוי עור הפנים, פילינג לנסרת תאים מתים, החדרת קרמים פעילים, החדרת לחות, מסיכת יופי, כל זה בעיסוי מפנק במיוחד.

בנוסף, ניתן לשלב טיפול זה עם טיפול למיצוק העור, פיגמנטציה ועוד במסגרת הרפואה האסתטית המתקדמת.

פדיקור רפואי ואסתטי

טיפול קוסמטי של כפות הרגליים וציפורני הרגליים, המקביל למניקור, הנעשה בכפות הידיים. פדיקור נעשה למטרות קוסמטיות, וגם טיפוליות . טיפולי הפדיקור פופולריים מאוד ברחבי העולם, במיוחד בקרב נשים.

טיפול באקנה

פצעי אקנה נחשבים לנפוצים מאד ולרוב הם מופיעים כבר בגיל ההתבגרות. יחד עם זאת, הם יכולים להופיע גם בגילאים מבוגרים יותר ולגרום לתחושה אישית לא נעימה. ישנם לא מעט טיפולי פנים מומלצים, העוזרים במקרים של אקנה, כאשר היתרון שבהם הוא העובדה שהם אינם מסוכנים ואינם מלווים בתופעות לוואי לא נעימות. ישנה חשיבות רבה מאד בהתאמתו של הטיפול לאופי המחלה ושימוש בכלים נכונים על מנת להשיג את התוצאות הרצויות. באמצעות פרוטוקול הטיפולים שבאמצעותנו והתכשירים הייחודים.

טיפולי פנים אנטי-אייג'ינג

טיפולי אנטי אייג'ינג, טיפולי הצערת פנים, מתבססים על ציוד חדשני, מהמתקדם בעולם, המסוגל להגיע לכל שכבות העור. הטיפול עצמו מניע את הפעילות הסינרגטית של העור, העוזרת בהתחדשותו. הדבר נעשה באמצעות גלי רדיו, המגיעים לעומק הקמט ולאזור המטופל עצמו.

ניתן לשלב טיפול זה עם טיפולים אסתטיים מתקדמים.

אצלנו תזכו להנות מיחס אישי, מקצועיות והמכשור המתקדמם בעולם.

כל הטיפולים מבוצעים ע"י צוות מנוסה ומיומן. אנו נשמח לסייע בייעוץ מקצועי ובהתאמת סוג הטיפול הנדרש.

close-up-male-client-relaxing-during-rf-
ללא שם.jpg
unnamed_edited.jpg